Surfkamp / Nederlandstalig | |
Verblijf in familie-huisjes | |
Alle surfniveau's, ook beginners | |
Ontbijt optioneel bij te boeken | |
Gemiddelde leeftijd: Families jaar. Min. jaar | |
Gemiddeld Familie tenten voor max. 6 pers. gasten per week | |
Surflessen optioneel bij te boeken | |
Aankomst en vertrek op zaterdag | |
Gratis parkeren | |
's-Gravenzande / Zuid-Holland / Nederland. Toon op kaart |
Tijdens deze geweldige week zullen jullie verblijven in een prachtig en ruim familie-huisje met eigen voorzieningen.
Alle bedden zijn opgemaakt.
De surflessen worden aangeboden aan alle gezinsleden, jong en oud. De instructeurs hebben ervaring met het lesgeven aan (jonge) kinderen – waar er vanuit wordt gegaan dat alle deelnemers kunnen zwemmen. De minimum leeftijd van de surflessen is 8 jaar (ter plekke kan worden gekeken of er in bepaalde gevallen een uitzondering gemaakt kan worden).
Voor alle beginners raden wij het pakket met 5 surflessen aan. Surfen is een sport welke niet makkelijk is een veel oefening en precieze vereist. Uiteraard staan de gepassioneerde en ervaren surfinstructeurs jullie daar in bij. Bij beide pakketten is er een dag waar alle surfers een pizza gaan eten bij strandtent De Pit.
‘s Gravenzande is zeker geen onbekende plek om te surfen. Het ligt vlakbij Scheveningen, dé surfspot van Nederland.
Hieronder vind je de prijzen van deze surfvakantie. Wil jij overgaan op een boeking? Vul het het formulier hiernaast hieronder in om jouw boeking vast te leggen.
Onderstaande prijzen gelden per gezin
Aankomstdatum | Prijs per gezin |
---|---|
27 Juni 2020 | € 1.099,- per week |
04 Juli 2020 | € 1.099,- per week |
11 Juli 2020 | € 1.099,- per week |
18 Juli 2020 | vol |
25 Juli 2020 | vol |
01 Augustus 2020 | vol |
08 Augustus 2020 | vol |
15 Augustus 2020 | € 1.099,- per week |
22 Augustus 2020 | € 999,- per week |
29 Augustus 2020 | € 699,- per week |
05 September 2020 | € 699,- per week |
12 September 2020 | € 699,- per week |
Wij vragen een eenmalige bijdrage van €7,50,- per person ten behoeve van het garantiefonds GGTO. Zie de tab "inbegrepen" hieronder voor een overzicht van het basispakket en eventuele bijkomende opties.
Inbegrepen | Niet inbegrepen |
---|---|
Verblijf in een ingerichte safari tent | Surfles (zie add-ons) |
Eigen keuken en badkamer | Maaltijden |
Alle faciliteiten camping | Activiteiten (zoals fietsenhuur) |
Animatieprogramma camping | Hond meenemen |
Crew aanwezig op camping | |
Bedlinnen aanwezig | |
Surfmateriaal inclusief |
Add on | Prijs |
---|---|
Surfpakket S | € 120,- |
Surfpakket M | € 175,- |
Fiets huren (vanaf prijs) | € 7,- |
Hond meenemen (per dag) | € 3,50 |
Compleet ontbijt (p.p.) | € 9,95 |
Vervoer | Prijs |
---|---|
parkeren bij de camping | gratis |
Ten behoeve van het GGTO Garantiefonds is een eenmalige bijdrage van € 7,50 per persoon benodigd. Op deze boeking zijn onze algemene voorwaarden van toepassing.
Naar alle surfvakanties >